teisipäev, 16. august 2016

TERE.

KK LÄKS KARVASE LOOMAGA KUSKILE JA MA KASUTASIN JUHUST, ET TEILE TERE TULLA ÜTLEMA. MINA OLEN SIIN UUS, ADOPTEERITUD ELANIK JA MUL EI OLE VEEL NIME.
MA TULIN VANADE MÄNGUASJADE KASTIST KUSAGILT KAUGELT JA ELAN NÜÜD SIIN.KK KUDUS MULLE JAKI JA PÜKSID, ET MA ALASTI RINGI EI KÄIKS. SEE EI OLEVAT SÜNNIS. EKS NII OLE JAH PAREM JA SOOJEM KA.

AH ET MIKS MA SUURTE TÄHTEDEGA KIRJUTAN? EELMINE ELANIK, KELLE JUURES MA ELASIN, ÕPPIS JUST LUGEMA JA KIRJUTAS AINULT TRÜKITÄHTEDEGA. MA ÕPPISIN TEMAGA KOOS AGA PIDIN ENNE ÄRA TULEMA KUI KOOLIS KIRJATÄHTEDENI JÕUTI. AGA EKS MA ÕPIN.

PEALE MINU ELAB SIIN ÜKS KARVANE ELUKAS, KES ON JUBE TUJUKAS JA EI SUHTLE ERITI. PROOVISIN TEDA PÄEVAL MITU KORDA ÜLES AJADA JA JUTTU TEHA AGA TA VAATAS MIND VAID SELLISE NÄOGA JA MAGAS SIIS EDASI.


ÜLDISELT KOHELDAKSE MIND SIIN HÄSTI. ISEGI KOMMI ANTAKSE JA EKS MA SELLE LOOMAGA KA ÜRITAN IKKA SOOJEMAID SUHTEID LUUA. MÕNI KOHE ON SELLINE KINNINE, VAJAB ROHKEM AEGA HARJUMISEKS. JA MINUL ON AEGA KÜLL! SENIKS SÖÖME KOMMI JA...OIH, APPI, MA PEAN NÜÜD SIIT JALGA LASKMA. ÄRGE KK-LE ÜTELGE, ET MA SIIN KIRJUTAMAS KÄIN!

JA KUI TEIL VAHEPEAL MÕNI TORE NIMI ETTE TULEB, ANDKE TEADA. MUIDU ÄKKI INIMENE PANEB MÕNE HIRMUS IGAVA NIME MULLE JA SIIS KANNA SEDA NAGU RISTI TERVE ELU.

UUTE KOHTUMISTENI!

4 kommentaari:

Karu Nässu ütles ...

Sa oleksid natuke nagu Pusa nägu. :P

KK ütles ...

OI, TERE NÄSSU.
KAS PUSA ON POISI NIMI? MA VIST OLEN POISS.

Anu ütles ...

Ma küsin õhtul Roosi käest, mis su nimi võiks olla :)

KK ütles ...

OLE HEA, KÜSI JAH!